Beskrivelse
NOTE:
Batteries are not included in the delivery, you need to bring 3 AA batteries by yourself.
Batteries are not included in the delivery, you need to bring 3 AA batteries by yourself.




kr 91,08 - kr 274,33




| Vekt | 17 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Origin | Mainland China |
| Plastic Type | ABS |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | Battery Operated |
| Toy Keyboard Type | Infant Playing Type |
| Guitar Playing Method | String Type |
| Certification | CE |
| Model Number | Electronic Guitar Toy |
| Gender | Unisex |
| Type | GUITAR |
| Product Category | Guitar/Bass |
| Specifications | 43*15*4.2cm |
| material | Plastic/Plastic |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.