Beskrivelse






















kr 190,97 - kr 213,23






















| Vekt | 19 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 11 cm |
| Brand Name | E-STRONG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Recommend Age | 14+y |
| Material | Short Plush |
| Filling | PP Cotton |
| Certification | CE |
| Model Number | Peppa pig Plush toy |
| Warning | No |
| Dimensions | 40cm |
| Gender | Unisex |
| Features | Movie & TV |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.