Beskrivelse









kr 100,15 - kr 130,39









| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | macroupta |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 12.5*5 |
| Shape | Geometric Shape |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 12.5*5 |
| Recommend Age | 25-36m |
| spinner | toys for boy |
| toys for girls | educational toys |
| bath toys | toys for babies |
| fidget toy | spinners |
| baby toys | fidget spinner |
| toys for kids | kids toys |
| fidget spinners | gyro |
| package | OPP Bag |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.