Beskrivelse
Brand new and high quality
Materials : PVC
Size : Approx 10cm-13cm
Package : 3pcs/set OPP bag













kr 288,03 - kr 288,83
Materials : PVC
Size : Approx 10cm-13cm
Package : 3pcs/set OPP bag













| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | Hot Toys |
| Model Number | figure model doll |
| Material | PVC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 10-14cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/60 |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | Yes |
| ACG Name | other |
| By Animation Source | Western Animiation |
| ACG Character | Snow White Ariel Cinderella |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Warning | / |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.