Beskrivelse











kr 92,56 - kr 92,56











| Vekt | 9 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 20*15*8 |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Package | sets |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 20*15*8 |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 25-36m |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.