Beskrivelse

kr 40,43 - kr 50,67

| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Mechanical Animal |
| Certification | CE |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Condition | In-Stock Items |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | 12cm |
| Completion Degree | Finished Goods |
| item number | 3D printed spider |
| material | Plastic/Plastic |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.