Beskrivelse











kr 62,79 - kr 689,34











| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 14*5.5*1.5cm |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| Mfg Series Number | Assembly/Assembling |
| Commodity Attribute | Assembly |
| Completion Degree | Semi-finished Product |
| Material | ABS |
| Theme | Robots |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.