Beskrivelse









kr 707,28 - kr 707,28









| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 18+ |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | PVC |
| Features | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Certification | CE |
| Dimensions | 33cm |
| Type | FASHION DOLL |
| Gender | Unisex |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.