Beskrivelse
30cm 1/6 Doll Accessories Female Naked Nude Dolls Toy For Girls
Item name: 30cm doll’s head
BABY girls toys;
Size:suit for 30cm
Hair color: brown,black, blue,purple, red,
Eye color: black, blue
Package include: 1pc x doll head



kr 78,65 - kr 103,53
30cm 1/6 Doll Accessories Female Naked Nude Dolls Toy For Girls
Item name: 30cm doll’s head
BABY girls toys;
Size:suit for 30cm
Hair color: brown,black, blue,purple, red,
Eye color: black, blue
Package include: 1pc x doll head



| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Form | 1/6 |
| Brand Name | fradoo |
| Model Number | 30cm doll accessories |
| Type | Interactive Dolls |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | suit for 30cm doll |
| Features | Model |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Gender | Girls |
| Item Type | Dolls |
| Theme | Movie & TV |
| Mfg Series Number | Fashion |
| BJD/SD Attribute | Body Parts |
| Battery | none |
| Plastic Type | PVC |
| Warning | only the head |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |




Copyright © 2026, all rights reserved.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.