Beskrivelse











kr 60,27 - kr 410,85











| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Product Type | Backpacks pencil cases set |
| Lining material | polyester |
| Carry system | Curved shoulder strap |
| applicable scenario | leisure travel |
| Backpack Size | about 30x44x19cm |
| Pencil case size | about 19x5x7cm |
| Brand Name | FORTNITE |
| Item Type | Anime Bag |
| Mfg Series Number | Luggage & Bags |
| Material | nylon |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Gender | Unisex |
| Theme | Movie & TV |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.