Beskrivelse

kr 363,12 - kr 720,72

| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20 cm |
| Version Type | Second Edition |
| Brand Name | ZXZ |
| Model Number | Sprunki figur |
| Material | PVC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 4.5cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/60 |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Puppets |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Toy dolls are suitable for occasions | Halloween |
| Warning | None |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.