Beskrivelse





kr 160,08 - kr 168,51





| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Model Number | paw patrol |
| Warning | NO |
| Dimensions | 23cm |
| Gender | Unisex |
| Material | Cotton |
| Filling | PP Cotton |
| Features | Movie & TV |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.