Beskrivelse













kr 92,01 - kr 93,31













| Vekt | 13 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 117*102MM |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Silicone |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 117*102*35MM |
| Gender | Unisex |
| Model Number | TG165 |
| Recommend Age | 13-24m |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.