Beskrivelse
Weight: approximately 0.036kg (including color box packaging)
Color box size 5 * 4 * 7.5cm
Material: PVC
Product specifications: including keychain, approximately 9cm. Individual character model, approximately 4cm





kr 90,53 - kr 92,33





| Vekt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | No |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 7.5cm |
| ACG Name | Lilo & Stitch |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | Stitch |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Unisex |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.