Beskrivelse








kr 42,51 - kr 42,51








| Vekt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 10×8.5cm |
| Shape | Geometric Shape |
| Material | Metal |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 10×8.5cm |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.