Beskrivelse








kr 106,03 - kr 330,30








| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 5-8cm |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | x085 |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.