Beskrivelse









kr 63,88
312 på lager









| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 19*8*7.5cm |
| Shape | Geometric Shape |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 19*8*7.5cm |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.