Beskrivelse
1pc Inflatable Banana 60cm/180cm Fake Banana Fruit Props Inflatable Toys Bachelorette Party Games Toss Ring Toy





kr 64,09 - kr 213,04
1pc Inflatable Banana 60cm/180cm Fake Banana Fruit Props Inflatable Toys Bachelorette Party Games Toss Ring Toy





| Vekt | 24 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 2 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | about 60cm/180cm |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.