kr 25,43 - kr 25,43
| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | PP |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Rattle Drum |
| Recommend Age | 13-24m |
| Size | One Size |
| Shape | Geometric Shape |
| Features | musical |
| Certification | None |
| Package | separates |
| Dimensions | M |
| Warning | No Fire |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.