Beskrivelse
16 PCS/Set Star Wars 3-5cm Anime Mandalorian Cute Figure Action Force Awakens Black Series Darth Vader Mini Toys Model Kids Gift
Material: PVC
Size: about 3-5cm
Condition: 100% NEW
Package: opp bag






kr 167,65 - kr 167,65
Material: PVC
Size: about 3-5cm
Condition: 100% NEW
Package: opp bag






| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Keep away from fire |
| Puppets Type | model |
| Dimensions | 3-5cm |
| ACG Name | The Mandalorian |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Toy dolls are suitable for occasions | New Year |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | star wars |
| Mfg Series Number | model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.