Beskrivelse
Size:14cm
Material:Pvc
Package:Opp bag
Condition:100% New






kr 173,50 - kr 173,50
Size:14cm
Material:Pvc
Package:Opp bag
Condition:100% New






| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | BOYS |
| Warning | No fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 14cm |
| Scale | 1/6 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | 14cm |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.