Beskrivelse
13pcs Gabby Dollhouse Anime Figure Toy Smiling Car Cat Hug Gaby Girl Dolls Mercat Cartoon Action Figure Kids Xmas Birthday Gifts
Material: PVC
Size: 5.5-8cm
Condition: 100% NEW
Package: opp bag






kr 262,65 - kr 262,65
Material: PVC
Size: 5.5-8cm
Condition: 100% NEW
Package: opp bag






| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | Bandai |
| Material | PVC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 5-8cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | Yes |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Warning | Keep away from fire |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.