Beskrivelse




kr 84,81 - kr 101,06




| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| Brand Name | Enjoy Funny Life |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 13cm |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Item Type | Puppets |
| Mfg Series Number | Assembly/Assembling |
| Theme | Movie & TV |
| ACG Character | Tung Tung Tung Sahur |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.