Beskrivelse
We Have Been Updated the Real Product Video and Pictures,What You See,What You Get!You Deserve to Have!
Product Details:
*Height Dimension: 13-14cm
*Material: ABS+PVC
*Package: No Retail Box
*Shipping Out Time: About 1-3 Days



kr 111,98 - kr 122,88
We Have Been Updated the Real Product Video and Pictures,What You See,What You Get!You Deserve to Have!
Product Details:
*Height Dimension: 13-14cm
*Material: ABS+PVC
*Package: No Retail Box
*Shipping Out Time: About 1-3 Days



| Vekt | 9 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 18+ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | NO |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 13cm |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Gon Freecss Figure |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Hunter x Hunter Anime Figure |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.