Beskrivelse
12pcs Toy story Bracelet Anime Woody Buzz Lightyear Jessie Alien Sport Wristand Children Cartoon Silicone Bracelets Party Gifts
Material: Silicone
Material: Silicone
Size: 6.5×1.3cm
Package: opp bag
Package include: 12pcs bracelet





kr 111,72 - kr 112,97
Size: 6.5×1.3cm
Package: opp bag
Package include: 12pcs bracelet





| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | Potdemiel |
| Model Number | toy story bracelet |
| Material | PVC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 6.5×1.2cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/12 |
| Item Type | Puppets |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | No |
| By Animation Source | japan |
| ACG Character | toy story |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Warning | Toy story wristband |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.