Beskrivelse













kr 64,40 - kr 74,85













| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 2 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no eat |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 5cm |
| ACG Name | SUPER MARIO |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| ACG Character | Super Mario |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Luigi Toad Yoshi Bowser |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | ABS |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.