Beskrivelse
10pcs/set Slugterra Cartoon anime Action Figure PVC Slugterra Model Collection Toy Christmas Gift for Children
Size: 4-5 cm
Package: In opp bags
include 10pcs different kinds of figures

kr 238,84 - kr 238,84
10pcs/set Slugterra Cartoon anime Action Figure PVC Slugterra Model Collection Toy Christmas Gift for Children
Size: 4-5 cm
Package: In opp bags
include 10pcs different kinds of figures

| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Keep away from fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 4-5cm |
| Scale | 1/55 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Slugterra |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Cartoon anime Action Figure |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Theme | Original Slugterra action figure |
| Package | In opp bags |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.