Beskrivelse






kr 107,77 - kr 108,60






| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Recommend Age | 18+ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 1cm |
| Scale | 1/72 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Puppets |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | mini Q |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.