kr 92,38 - kr 98,57
| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Model Number | Jujutsu Kaisen |
| Material | PVC |
| Dimensions | 10cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Assembly/Assembling |
| Theme | Movie & TV |
| ACG Name | other |
| By Animation Source | japan |
| ACG Character | Itadori Yuji |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Recommend Age | 18+ |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.