Beskrivelse
Item Description
-
100% Brand new and high quality
-
Quantity:1Piece
-
Size:10cm
-
Material:PVC
-
Weight:0.28kg
-
Color:As picture
-
Age: >3 years old
-
Package Style: Original Box
Product Show






kr 480,97
46 på lager
Item Description
100% Brand new and high quality
Quantity:1Piece
Size:10cm
Material:PVC
Weight:0.28kg
Color:As picture
Age: >3 years old
Package Style: Original Box
Product Show






| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Disney |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 10cm |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.