kr 63,00 - kr 74,10
| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 20 cm |
| Package | OPP |
| Size | 8cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Wood |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Gender | Unisex |
| Certification | None |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.