Beskrivelse
Wholesales 50 Pcs Mixed 4-5 CM Old LPS Pet Shop Toys Figure Popular Mini Toy Figures
Maybe there are some small defects on paint
Some toys are not in perfect condition




kr 479,39 - kr 1.198,50
Wholesales 50 Pcs Mixed 4-5 CM Old LPS Pet Shop Toys Figure Popular Mini Toy Figures
Maybe there are some small defects on paint
Some toys are not in perfect condition




| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | LFVACE |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | BOYS |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 4-5 cm |
| Remote Control | No |
| Certification | None |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | 9088 |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.