Beskrivelse



kr 60,32 - kr 102,86



| Vekt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 2 cm |
| type1 | Paw Patrol birthday bags |
| type2 | Paw Patrol birthday bags |
| type3 | Paw Patrol party bags |
| type4 | Paw Patrol goodie bag |
| type5 | Paw Patrol party favor bags |
| Brand Name | PAW PATROL |
| Model Number | Paw Patrol Gift Bag |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 26cm*17cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Item Type | Gift Bag / Password Security |
| Mfg Series Number | Kitchen/Dining Room |
| Theme | Gift bag |
| Original Package | Yes |
| ACG Name | Paw Patrol |
| By Animation Source | Western Animiation |
| ACG Character | Paw Patrol birthday bags |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.