Beskrivelse










kr 29,80 - kr 32,06










| Vekt | 9 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| Brand Name | KBDFA |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 10cm |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Barcode | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.