Beskrivelse
Disney Anime Lilo & Stitch Hair Bands Kawaii Stitch Hair Rope Hairpin Cartoon Rubber Band Hair Accessoires Girl Gifts Toy










kr 55,04 - kr 115,91
Disney Anime Lilo & Stitch Hair Bands Kawaii Stitch Hair Rope Hairpin Cartoon Rubber Band Hair Accessoires Girl Gifts Toy










| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Disney |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 3cm |
| ACG Name | Lilo & Stitch |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | stitch |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | Disney |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.