Beskrivelse






























kr 79,87 - kr 125,35






























| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | macroupta |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 18*7CM |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Cloth |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 18*7CM |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 7-12m |
| Features | Stuffed |
| Model Number | Toy Socks |
| Product categories | Toys |
| Style | Novelty |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.