Beskrivelse

kr 63,93 - kr 65,68

| Vekt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 2 cm |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Diameter | 4-7cm |
| Width | 4-7cm |
| Weight | 40g |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | sticker |
| Height | 4-7cm |
| Origin | Mainland China |
| Length | 4-7cm |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.