Beskrivelse







kr 61,28 - kr 131,01







| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Product type | Pencil cases |
| Hardness | Medium-soft |
| Size | Length 22cm, width 10cm, height 5.5cm |
| Texture of wood | Oxford cloth |
| Style | Square |
| Fortnites Pencil cases | Fortnites Pen cases |
| Fortnites Bags | Fortnites Pencil Bags |
| Fortnites study supplies | Fortnites Stationery Box |
| Fortnites School Supplies | Fortnites kids pen bags |
| Brand Name | FORTNITE |
| Item Type | Anime Bag |
| Mfg Series Number | Study Stationery |
| Theme | Movie & TV |
| Material | oxford |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.