Beskrivelse
Material:PVC
Size: 10cm
approx : Figure: 10cm = 4″(H)
Age:3+
Package include:1x Star Wars Action Figure opp bag





kr 127,87 - kr 127,87
Material:PVC
Size: 10cm
approx : Figure: 10cm = 4″(H)
Age:3+
Package include:1x Star Wars Action Figure opp bag





| Vekt | 7 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 2 cm |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no fire |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 10cm |
| Scale | 1/100 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Puppets |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | T2036 |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.