Beskrivelse






kr 133,15 - kr 133,15






| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Disney |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | none |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | about 13 cm |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Disney Princess Sofia Sofia the First |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | Disney Princess Sofia Action Figure Toys Sofia the First |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.