Beskrivelse






kr 85,36 - kr 118,59






| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Brand Name | Disney |
| Weight | 10-60g |
| Length | 3-5CM |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Width | 1CM |
| Model Number | Stickers |
| Warranty | None |
| Certification | CE |
| Diameter | 1mm |
| Height | 3-5CM |
| Features | Waterproof |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.