Beskrivelse








12PCS Paw Patrol Kids Birthday Party Supplies Anime Figure Chase Gift Bag Cartoon Puppy Patrulla Canina Handheld Kraft Paper Bag
kr 195,49 - kr 210,08








12PCS Paw Patrol Kids Birthday Party Supplies Anime Figure Chase Gift Bag Cartoon Puppy Patrulla Canina Handheld Kraft Paper Bag
| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | NO |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 15*8*21cm |
| ACG Name | Paw Patrol |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | None |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Chase |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | Paw Patrol Gift Bag |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Brand Name | Paw Patrol |
| Selskap | Paw Patrol Gift Bag |
| brand 1 | Paw Patrol Party Supplies |
| brand 2 | Paw Patrol Handheld Bag |
| brand 3 | Paw Patrol Packing |
| brand 4 | Cartoon Packing |
| brand 5 | Kids Birthday Party Supplies |
| brand 6 | Kids Gift |
| brand 7 | Cartoon Gift Bag |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.