Beskrivelse




















kr 85,18 - kr 100,85




















| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 11 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Version Type | Second Edition |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Subject |
| Theme | Movie & TV |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Original Package | Yes |
| Certification | CE |
| Dimensions | 15cm |
| Material | Plastic |
| ACG Name | SPIDERMAN |
| Scale | 1/144 |
| Gender | Unisex |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.