Beskrivelse
Product Description: Marvel Superhero Building Man
Product Material: ABS
Doll size: The little one is 4.5cm tall, and the adult one is 8cm tall
Packaging method: OPP bagged

kr 73,03 - kr 148,36
Product Material: ABS
Doll size: The little one is 4.5cm tall, and the adult one is 8cm tall
Packaging method: OPP bagged

| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | Hot Toys |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No Battery |
| Origin | Mainland China |
| Block Size | Micro building block、Big building block(>1cm) |
| Material | Plastic |
| Plastic Block Shape | Self-Locking Bricks |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Type | others |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.