Beskrivelse
Brand: pokemon
Version: official genuine
Style: 12 models
Features: joint deformation toy hand
Material: plastic





























































kr 158,83 - kr 1.938,69
Brand: pokemon
Version: official genuine
Style: 12 models
Features: joint deformation toy hand
Material: plastic





























































| Vekt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | MINISO |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | no |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 8*8*8cm |
| ACG Name | pokemon |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| ACG Character | pikachu |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Model Number | pokemon |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.