Beskrivelse
Peppa Pig 3D Pillow Doll Toy Figures Sofa Cushion Hug Cartoon Anime Figure George Stuffed Plush Dolls Kids Party Birthday Gift

kr 429,26 - kr 429,26

| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Peppa Pig |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Filling | PP Cotton |
| Certification | CE |
| Height | 31cm-50cm |
| Warning | no fire |
| Theme | Animals & Nature |
| model number | peppa pig Pillow |
| use | kids birthday gift |
| quality | PEPPA |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.