Beskrivelse
New Arrival Hot Toys Movie Toy Story4 Woody Buzz Lightyear PVC Action Figure Keychain Figure Doll Toys for Children Gift
size:3-5cm
package:opp bag













kr 101,40 - kr 101,40













| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Potdemiel |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Do not put in mouth |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 7cm |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | Princess Moana Maui toys |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.