Beskrivelse
5 Surprise Disney Mini Brands Collectible Toys Disney Store Edition 2 Mystery Capsule Real Miniature Doll Collectible Toys Gifts



kr 116,77 - kr 122,69



| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 9 cm |
| Brand Name | Hasbro |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 9*9*9cm |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Scale | 1/12 |
| Model Number | 5 Surprise |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Disney Cartoon Characters |
| Gender | Unisex |
| Mfg Series Number | Model |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Version Type | First Edition |
| Original Package | Yes |
| Warning | Away from fire |
| Theme | Movie & TV |
| Puppets Type | Model |
| ACG Name | other |
| Material | PVC |
| Certification | CE |
| Disney | 5 Surprise Ball |
| Disney Store Edition 2 | Mystery Capsule Toy |
| Mystery Capsule | Princess Model |
| Collectible Toys | Children's Gift |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.