Beskrivelse










kr 348,22 - kr 361,40










| Vekt | 29 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 25*26*40cm |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.