Beskrivelse
Name:plush toy
material:soft
size:25-30 cm
weight:200-400g
packing:packed in opp bag










kr 216,22 - kr 312,42
Name:plush toy
material:soft
size:25-30 cm
weight:200-400g
packing:packed in opp bag










| Vekt | 18 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 15 cm |
| name | plush toy |
| size | 30-55cm |
| weight | 200g |
| Age Range | > 3 years old |
| Form | Genius |
| Brand Name | Disney |
| Model Number | 123 |
| Material | Cotton |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Filling | PP Cotton |
| Features | Stuffed & Plush |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Type | Plush/Nano Doll |
| Item Type | Animals |
| Theme | TV & Movie Character |
| Warning | no |
| CN | Shandong |
| Recommend Age | 14+y |
| Animals | Cattle |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.